WhatsApp
Telefon
  • Fevzi Çakmak Mahallesi 16. Cadde No:23 Sincan/Ankara
Sican Halı Yıkama

Sican Halı Yıkama

Sincan halı yıkama sayesinde daha temiz ve kullanışlı halılara sahip olabilirsiniz. Temizlik bir telefon kadar yakınınızda.

Evlerimizde yapılan bahar temizliklerinde bütün halılar yıkanır. Geçmişte halı yıkama işleri bütün komşuların birlikte evlerinde bulunan halılarını yıkamaları ile gerçekleştirilirdi. Ancak günümüzde yıkama yapılacak kadar büyük alanların kalmaması nedeni ile artık bu şekilde yıkanamamaktadır. Bu ihtiyacın karşılanabilmesi için birçok halı yıkama firması hizmet vermektedir. Yıkama sektöründe ilk sırada yer alan firmamız ile siz de halılarınızın emin ellerde olmasını sağlayabilirsiniz. İster evlerinizde bulunan isterseniz de iş yerlerinizde bulunan halıların ilk günkü kadar temiz ve yeni görünmelerini sağlamak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Halılardaki Lekelerin Çıkartılması

Halılarda kullanıma bağlı olarak ister istemez lekelenmeler yaşanmaktadır. Bu lekelerin çıkartılması için uygun temizlik malzemelerin halılarınızın yapılarına uygun olarak uygulanmaları gerekmektedir. Bütün temizlik işlerinde olduğu gibi bu işte de alanında uzman ekiplerden hizmet almak daha etkili sonuçların alınabilmesi için gerekli olacaktır. Sincan halı yıkama olarak halılarınızda bulunan lekelerin çıkartılabilmesi için uygun kimyasal maddelerin kullanılabilmesini sağlıyoruz. Bazı inatçı lekelerin çıkartılması için uygun maddelerin kullanılması gerekir. Sadece halı şampuanı ile çıkartamayacağınız bu lekeler için eğitimli insanlardan destek alınması gerekmektedir. Bu şekilde firmamızdan alacağınız kaliteli hizmetler sayesinde kısa süreler içerisinde halılarınızın tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halıların etkin olarak temizlenebilmesi için öncelikle yapılarına uygun şekilde ve doğru temizlik maddelerinin kullanılması gerekmektedir. Halıların dokumalarının nasıl işlendikleri, kullanılan malzemeler ve bunun gibi birçok etken temizliğin seyrini değiştirebilecektir. Oldukça nadir bulunan değerli halıların yıkamaları uygun makine ve temizlik maddeleri ile yapılmalıdır. Aksi taktirde halıların bozulmaları ve yıpranmaları kaçınılmaz olacaktır. Halıların durumlarına göre yapılacak olan temizleme tekniğinin doğru seçilmesi gerekmektedir. Sincan halı yıkama firmamızda hizmet veren alanında uzman personel kadromuz sayesinde temizlikler sorun yaşanmadan yapılabilmektedir.

Halıların Kurutulması

Yıkaması yapılıp temizlenen halılar için en önemli olabilecek süreçlerden birisi de kurutmadır. Yıkama yapıldıktan sonra kısa süreler içerisinde kurutulmayan halılar üzerinde bulunan sulardan dolayı kokma yapabilirler. Bu nedenle öncelikle halı üzerinde çok fazla su bırakılmaması gerekmektedir. Mümkün oldukça üzerleri sulardan temizlenen halılar daha sonra kurutulmaya bırakılabilecektir.

Sican halı yıkama firmamız sayesinde siz de halılarınızın kısa süreler içerisinde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Firmamızı aramanızın akabinde halılar adresinizden teslim alınarak temizleme işlemine kendi yerimizde başlanabilecektir. Yapılacak olan temizlik işlemlerinin sona ermesi ile birlikte uygun olduğunuz bir zaman belirlenerek tekrar temiz halılarınız adresinize teslim edilmektedir. Bu sayede oldukça yorucu olabilecek olan bu süreçten hiç yorulmadan kurtulabileceksiniz. Genel temizlik dışında aynı zamanda lekeli halılarınızın temizlenmesi de uzman personel kadromuz tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir. Lekeli ya da kirlenmiş olan halılarınızın temizlenmesini istiyorsanız Sincan halı yıkama firmamızdan destek alabilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Ücretsiz Servis

Ankara’ın her yerinde ücretsiz servis

10000 kişiyi aşan müşteri havuzumuz müşterilerimizin memnuniyetinin göstergesidir.

Bütçenizi yormayacak uygun fiyarlarla halılarınızı temizliyoruz.

Mavi ışın teknolojisiyle halılarınızı el değmeden yıkıyoruz.

Halılarınızı yıpratmadan zarar vermeden temizliyoruz.