WhatsApp
Telefon
  • Fevzi Çakmak Mahallesi 16. Cadde No:23 Sincan/Ankara
Halı Tamiri

Halı Tamiri

Halı Tamiri, Evinizde en değer verdiğiniz eşyalarınızdan olan halılarınızın temizliğine ve bakımına oldukça önem vermelisiniz. Çünkü halılarda oluşan kir ve kalıntılar zamanla halılar içerisinde bakterilere dönüşmekte ve hem halılarınızın hem de sizin sağlığınızı tehdit etmektedir. Ayrıca halılarda zaman içerisinde yıpranma ve zayıflama ibareleri görmenize neden olmaktadır. Bu sebepten ötürü belirli zaman aralıkları ile halılarınızı temizletmeli ve tamir işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Halılarınızın temizletilmesi işlemlerinde de doğru sistemler uygulayan firmalar ile anlaşmanız uygun olacaktır. Özellikle de antika halı tamircisi bulabilmeniz oldukça zor olacaktır. Bu nedenle piyasada iyi araştırma yapmadan antika halılarınızın tamirini emanet etmemelisiniz.

Halı Tamiri Yapan Firmalar

Genel olarak uygun fiyatlı halı tamircileri müşterilere oldukça cazip gelmektedir. Fakat uygun fiyatlı tamircilerin halılarınıza uygulayacağı yanlış işlemler halılarınıza büyük zarar verecektir. Ucuz iş gücü ve eski tip teknoloji ile halıların tamir edilemeyeceği aşikardır. Bu nedenle halı bakımınızı mutlaka emin ellere bırakmalısınız. Bu sayede halılarınızda tamire ihtiyaç duyulan tüm sıkıntılar hem ortadan kalkacak hem de halılarınızın ömrü uzayacaktır. Halılarınıza değer veriyor ve onları korumak istiyorsanız mutlaka halı bakıma önem veren firmalar ile çalışmalısınız. Halı tamiri ve temizlemesi oldukça hassas bir konudur bu nedenle seçeceğiniz firmayı araştırmalısınız.

Ankara Halı Tamiri

Özellikle de el dokuma, yün step halı gibi oldukça narin ve hassas olan halılarınızın bakımını ve tamirini alanında uzman kadrosu ile çalışmalarını sürdüren Firmasının güvenli ellerine teslim etmelisiniz. Halı saçak tamiri, kaytan tamiri ve diğer tüm işlemleriniz için firmamızın yetkili elemanları ile görüşebilirsiniz. 0546 278 81 30 numaralı hattımızdan ekibimiz ile görüşebilir ve halılarınızın tamiri, yıkama ve bakımı için randevu alabilirsiniz. Siz hiç yorulmadan gelip halılarınızı özene sararak evinizden alıyoruz. Daha sonra üstün teknoloji ile donatılmış firmamızda deneyimli elemanlarımıza halılarınızı teslime ediyoruz. Bu sayede halılarınız hem uzman bir ekibin elinde oluyor hem de tamiri ustaca yerine getirilebiliyor. Bu aşamadan sonra da gerekli işlemleri kusursuzca tamamlayıp halılarınızı sizlere teslim işlemini gününde ve verdiğimiz saatte evinize kadar gerçekleştiriyoruz.

Halı Saçak Tamiri

Halı Saçak Tamiri, Halıların temizlenmesi uğruna yanlış kullanılan temizlik ürünleri, yanlış uygulamalar ile yıkama işlemler ve hatalı halı yıkama süreçleri nedeni ile halılarda çeşitli sıkıntılar yaşanmaktadır. Özellikle de hassas olan halıların oldukça dikkat ve özenle yıkama ve temizlenme işlemi gerçekleştirilmelidir. Aksi halde saçakların sökülmesi, iplerin incelmesi, renklerin solması gibi çeşitli sorunlar ile karşılaşılması mümkündür. Bu nedenle halıları oldukça güvenilir halı yıkama şirketlerine emanet edilmesi elzemdir. Eğer halılarınızın daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız yıkama işlemlerine önem veren halı yıkama şirketlerini tercih etmelisiniz.

Halı Saçakları Neden Zarar Görür

Halıların temizlenmesi esnasında yanlış kullanılan kimyasal maddeler halıların iplerine ve düğümlerine zarar verir. Hal böyle olunca da halı saçaklarında çeşitli sökülme ve dökülmeler, kopmalar gözlemlenmektedir. Özellikle de evlerde ve kalitesiz halı yıkama şrirketlerinde en çok başvurulan yöntem çamaşır suyu ile halıya işlem yapılmasıdır. Bu oldukça tehlikeli bir işlemdir. Halıların ağarmasına iplerinin zarar görmesine ve canlı renklerinin solmasına sebep olan çamaşır suları oldukça zararlıdır. Ayrıca halıların uzun süre kirli kalması, uzun süredir temizlenmiyor olması da saçaklara zarar vermektedir. Kirlenen halılarda oluşan kir kalıntıları ve bakteriler halıların ömrünü azaltmaktadır. Burada önemli bir noktada halıların çok sık yıkanmaması gerçeğidir. Bu nedenle dengede bir halı yıkama periyodu ile halılarınıza bakım yaptırarak halı püskülü tamirine ihtiyaç duymayacaksınız.

4mevsimhaliyikamam.com’nun Farkı Nedir ?

Saçak tamiri ve bakımı konusunda uzman olan firmamız ile halılarınızı ilk günkü haline getirmeyi vaat etmekteyiz. Tüm halı çeşitlerinin dilinden anlar ve onlara ona göre davranmaktayız. Bize 0546 278 81 30 numaralı telefondan ulaşarak saçak tamiri işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Sektörde belli başlı halı tamiri yapan firma bulunmaktadır. Fakat halitamiri.com.tr sayesinde halılarınız artık güvende olacak. Kullanılan şampuanlar ve uygulanan sistemler kesinlikle halılarınıza zarar vermeden uygulanmaktadır. Bu sayede halılarınız ilk günkü gibi tertemiz ve ışıl ışıl hale gelecektir. Halıların çeşitleri nedeni ile uygulanacak olan işlemler de değişiklik göstermektedir. Bu nedenle sizlere sunulan hizmeti en iyi şekilde değerlendirerek halılarınıza gereken işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Halı Çekimi

Halı Çekimi, El dokuma halılarınızda zaman içerisinde potlaşma, genleşme ve yamulma gibi sorunlar ile karşılaşmanız mümkündür. Zamana meydan okuyan özel el dokuma halılarınızın bu sorunları göstermesi normal bir durumdur. Bu durumlar ile karşılaştığınızda halınızın eski formuna kavuşabilmesi için çeşitli işlemler yapılması gerekmektedir. Bu işlemleri kendiniz halledemeyeceğiniz için güvenebileceğiniz halı yıkama ve tamir şirketleri ile anlaşmanız uygun olacaktır. Halı çekimi yaptirmak istiyorum diyorsanız mutlaka yazımızı okumalısınız.

Halı Çekimi İşlemi

Teknoloji donanımları sayesinde bu tamirler kolaylıkla yapılabilmekte ve halı çekimi işlemleriniz detaylıca yapılabilmektedir. Böylece bu teknoloji sayesinde halıların sorunları tespit edilmekte ve buna göre de işlemler yapılabilmektedir. Böylece el dokuma halılarınız eski hallerine kavuşabilecektir ve oldukça şık bir hal alabilecektir. Fakat bu işlemi herhangi bir firmaya verdiğinizde halılarınız tamir olacakken aksine yanlış uygulamalar neticesinde daha da büyük sorunlar çıkartabilecektir. Bu nedenle kaliteden ödün vermeyen halı tamiri yapan şirketler ile anlaşmanız gerekmektedir. Halılarınıza ve size değer veren şirketler tarafından özen ve itina ile yapılan halı çekme işlemi sayesinde halılarınız özelliklerini kaybetmeyecek ve sorunlarından da kurtulmuş olabilecektir.

El Dokuma Halı Çekimi

Halılarınıza değer verdiğinizi biliyor ve buna göre işlemlerimizi yürütmekteyiz. Halılarınızda istediğiniz görüntülere ulaşabilmeniz için uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz. El dokuma ve step halı gibi narin halılarınız ile alakalı tüm işlemleri özenle yerine getirmenin verdiği haklı gururu taşımaktayız. Bu nedenle Ankara halı çekimi hizmetlerinde rakip tanımamaktayız. Firma olarak vizyonumuz ve misyonumuz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır. Biz Ankara Halı Çekimi olarak sizlere en kaliteli ve garantili hizmeti sunmaktayız. Bu sebeple bizlere her türlü narin, hassas ve yıpranmış halılarınızı teslim edebilirsiniz. Böylece saçak tamiri, püskül tamiri, kaytan tamiri ve halı çekimi gibi işlemlerinizde bize güvenebilirsiniz. Sizlere verdiğimiz güven dolu hizmet için 0546 278 81 30 numaralı telefondan bizlerden tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. Evinizden aldığımız halıları evinize teslim ediyoruz. Böylece sizlere güven dolu bir hizmet verdiğimizi ispat ediyoruz. Sizler de halı çekimi işlemlerinde bizlere halılarınızı emanet edebilirsiniz.

Halı Gerdirme

Halı Gerdirme, Bilindiği üzere halı ve kilimlerde yanlış uygulamalar neticesinde ortaya sıkıntılı durumlar çıkmaktadır. Bu durumlardan biri de halı gerdirme işlemi neticesinde düzelen sorunlar olarak ortaya çıkmaktadır. Özellikle de hassas ve el dokuması halı ve kilimlerde karşılaşılan en sıkıntılı durumlardan biri de yanlış kullanma veya yanlış yıkama neticesinde kasılmış ve kasmış halılardır. Bu sıkıntılar ile karşılaşıyorsanız mutlaka teknik donanım ile donatılmış halı yıkama fabrikaları ile anlaşmalısınız. Özellikle de halı gerdirme aparatı olan halıların daha faydalı olduğu bu işlem için mutlaka güvenilir yerlere halılarınızı teslim etmelisiniz.

Halı Gerdirme İşlemi

Halılarınızın kasılmış ve büzülmüş durumda olması artık canınızı sıkmayacak. Bu problem ile karşılaşan tüm kullanıcılar için çözüm önerisi olan halı gerdirme işlemi sayesinde artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Halılarınızın eskisinden de iyi gözükmesini istiyorsanız mutlaka güvendiğiniz firmalar ile anlaşmalısınız. Aksi halde halılarınız tamir olacağına daha da kullanılamaz bir hale gelebilir. Bu nedenle halı gerdirme ve halı ütüsü gibi tüm işlemleri bir arada yapabilen firmaları tercih etmelisiniz.

Halı Gerdirme İşlemi Yapan Firmamız

Biz Ankara Halı Tamiri Firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Özellikle de halı gerdirme aletleri ve aparatları konusunda oldukça donanımlı olan firmamız sayesinde halılarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz. Üstün çalışma potansiyeline sahip çalışanlarımız özen ve itina ile halılarınızın gerdirme işlemini gerçekleştirmektedir. Böylece kasılan ve şekli bozulan halılarınızı ilk günden daha iyi bir halde teslim alabileceksiniz. Bizlere her an 0546 278 81 30 numaralı telefondan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınızı ilgili ve güler yüzlü personelimiz ile paylaşarak çözüm önerileri alabilirsiniz. Böylece sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetin farkını da anlayabilirsiniz. Sizlere uygun fiyat garantisi ile hizmet sunmaktayız. Ayrıca tamir ve temizliğini yaptığımız halılarınızı iyice havalandırarak kurumasını sağlayıp sizlere öyle teslim etmekteyiz. Ayrıca boyası bozulan halıların da bozulmuş renklerini özel teknikler ile eski haline getiriyoruz. Halılarınızın özellikleri tespit edildikten sonra buna göre işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Böylece yanlış bir uygulama ve kullanıma yol açan her türlü yöntemden uzak tutmaktayız.

Halı Kaytan Tamiri

Halı Kaytan Tamiri, Tecrübe ve deneyim gerektiren halı yıkama ve tamir işlemleri güven veren halı yıkama firmaları tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu yapılacak olan işlemler oldukça hassas olduğu için mutlaka profesyonel bir ekibin ellerine teslim etmek gerekmektedir. Halılarınıza değer veriyorsanız onları emin ellere bırakmalısınız. Alanında uzman ve deneyimli kadrolara sahip halı yıkama ve tamir şirketleri bu konularda sizlere yardımcı olabilmektedir. Halı kaytan tamiri esnasında hassas davranılmalı ve işinin ehli kişilere bırakılmalıdır.

Halı Kaytan Tamiri

Gözünüz gibi baktığınız halılarınıza gelen zararlar kaliteli hizmet sunan halı tamircileri tarafından büyük bir ustalıkla giderilebilmektedir. Dinamik, aktif ve güvenilir firmalar sayesinde halılarınızda çeşitli sebepler ile oluşan sorunların çözümü artık çok kolay. Bu durumda halı tamiri konusunda yıllardır zirvede olan ve bilgi birikimi ile fark gösteren firmaların tercihi önemli bir husustur. Halılarınızın tamiri için verdiğiniz şirketlerin güven sağlaması bu noktada oldukça önem göstermektedir. Son teknoloji makineler ile gerekirse de yılların verdiği uzmanlık sayesinde el ile tüm detay çalışmalar yapılarak halılarınızın bakımı ustalıkla sağlanabilmektedir.

El Dokuma Halı Kaytan Tamiri

Sizlere hem en uygun fiyat garantisi hem de en kaliteli hizmeti sunmanın verdiği haklı gurur ile Ankara Halı Kaytan Tamiri işlerimizi yürütmekteyiz. Halılarınıza değer verdiğinizi biliyor ve buna göre faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Halılarınıza uygulayacağımız tüm tamir işlemleri profesyonel ve hızlı kadromuz tarafından yürütülmektedir. Bu sayede hem en uygun fiyatı ödeyebilecek hem de üstün ve kaliteli hizmet anlayışımızdan yararlanabileceksiniz. Halılarınızda oluşan her türlü tamir konusunda bize ve ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınızın çeşidi ne olursa olsun her tür halı çeşidinde uzmanlığımızı sürdürmekte ve sizlere sunmaktayız. Ankara halı kaytan tamiri firması olarak sunduğumuz hizmeti garantili bir şekilde sizlere vermekteyiz. Böylelikle mağduriyet yaşamayacağınızın aksine halılarınızı ilk günkü gibi teslim alacağının garantisini sizlere sunmaktayız. Bizlere 0546 278 81 30 numaralı telefon aracılığı ile ulaşabilir, halılarınız hakkında istediğiniz soruyu yöneltebilirsiniz. Bu sayede kaytan halı tamiri hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve çok daha fazlasını güler yüzlü ve ilgili ekibimizden öğrenebileceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ücretsiz Servis

Ankara’ın her yerinde ücretsiz servis

10000 kişiyi aşan müşteri havuzumuz müşterilerimizin memnuniyetinin göstergesidir.

Bütçenizi yormayacak uygun fiyarlarla halılarınızı temizliyoruz.

Mavi ışın teknolojisiyle halılarınızı el değmeden yıkıyoruz.

Halılarınızı yıpratmadan zarar vermeden temizliyoruz.