WhatsApp
Telefon
  • Fevzi Çakmak Mahallesi 16. Cadde No:23 Sincan/Ankara
Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama hizmeti ile tüm semt ve çevre ilçelerde uzman ekibimizle profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Her çeşit halınızı adresinizden ücretsiz servisimiz ile alarak halı yıkama fabrikamızda temizlendikten sonra adresinize teslim edilmektedir. Halı yıkama fabrikamızda profesyonel halı yıkama için gerekli olan tüm makine ve ekipmanlarımız mevcuttur:

Ankara’da Modern Halı Yıkama Firması

Fabrikamız Ankara’ın en modern halı yıkama fabrikalarından birisidir. Bunu niçin belirtiyoruz? Çünkü piyasada maalesef bu işi en iyi yaptığını iddia eden kişiler mevcut. Sağdan soldan bulduğu makine resimleri ile bir broşür basıp piyasaya çıkmaktadır. Aşağıdaki makineler fabrikamızda mevcut olup bu işe verdiğimiz önemi göstermektedir:

Fabrikamızda Halı Yıkama Aşamaları:

1- Toz alma Aşaması: Halı yıkama öncesi halının üzerindeki tozları ve tüyleri maine yardımı ile alınır. Yukarıdaki resimde 1 ile gösterilen bölümde görülmektedir. Halı yıkanmadan önce bu makinede krom çubuklarla adeta çırpılarak hav diplerindeki yabancı maddeler açığa çıkmaktadır. Böylece yıkama esnasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

2- Tam otomatik makinede yıkama işlemi: 10 adet fırçalı her ebattaki halıyı hiçbir zarar vermeden profesyonelce yıkayan halı yıkama makinemiz ile halılar derinlemesine yıkanır. 

3- Yıkama sonrası sıkma işlemi: Halı yıkama sonrası halıyı sıkmak kurmayı hızlandırmaktadır. Fabrikamızda üç adet halı sıkma makinesi vardır. Böylelikle gelen talebi rahatlıkla karşılayabiliyoruz.

4- Kapalı odada kurutma aşaması: Bir çok firma halıları açık havada kurutmaktadır. Biz buna karşıyız. Çünkü tertemiz yıkanmış halıların açık havada tekrar toz olmasını istemeyiz. Bir de güneşten dolayı renklerin solma durumu var ki bu da halıya en büyük zararı vermektedir.

5- Hav Kabartma ve Kalite kontrolü: Halı yıkandı ve kurutuldu, artık paketleme işlemine geçilebilir; paketleme öncesi kontrol edilerek hav kabartma işlemi uygulanır. Yüksek emiş gücüne sahip makinede hav dediğimiz halının iplikleri kabartılır. Daha sonra paketlenerek servise hazır halde depoya dik bir şekilde konulur.

Ankara Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama hizmetinde önemli noktalardan birisi de tüketicilerin o firmayı tavsiye etmesidir. Günümüzde dijital ortamda özellikle Google Haritalarda insanlar firmalara 5 üzerinden puan vermektedir. En yüksek puanlı en iyi hizmeti veriyor anlamındadır. Firmamızı incelediğinizde yüksek puanlı olduğunu göreceksiniz. Bu da tüketicilerin Ankara’da halı yıkama firması arayışlarına cevap verdiğimiz anlamına gelmektedir.

Ankara’da Halı Temizliği

Bayanların iş hayatında yer alması ya da apartmanlarda yaşanmasından dolayı halı yıkama ayrı bir sektör haline gelmiştir. Özellikle Ankara'nın yer aldığı için Bayan çalışan nüfusu çoğu ilçeye göre daha yüksektir. Halılarınızın bilinçsiz, işi bilmeyen kişiler tarafından yıkanması ya da evde yanlış uygulamalarla yapılacak olan halı temizliği hem halınızın ömrünü kısaltacak hem sağlığınızı tehlikeye sokacak sonuçlar doğuracaktır. Halılarınızı evde temizlemeye çalışarak kirleri dibe biriktiriyor, yanıltıcı ve geçici bir parlaklık elde etmiş oluyorsunuz. Aynı zamanda bununla beraber halının tam kurumaması da halı dokusunda zayıflamaya ve de zaman içinde de halının iplerinin kopmasına neden olacaktır.

En İyi Ankara Halı Yıkama Firması

Ankara halı yıkama fabrikamız halı temizliğinde en iyi hizmeti vermek için, uzmanlaşmış köklü bir kuruluştur. Fabrikamızda tam otomatik makinelerde halıları yıkarken, bitkisel içerikli halı yıkama şampuanları kullanıyoruz. Deneyimli, tecrübeli ve işinin ustası olan personelimiz ile hijyenik ortamda yıkanarak, size halılarınızı ilk günkü halinde, temiz ve sağlıklı olarak teslim ediyoruz. Halılarınızı yerinde yıkama şeklinde bir uygulama ile temizlerken makine halılarınızı, BünyanMilasIsparta halılarınızıStep ve Shaggy Halılarınızı, Nepal ve Çin Halılarınızı, Deri halınızı ve İpekli yün halılarınızı fabrikamız kalite ve güvencesi ile evinizden alarak, temizliğini yaparak tekrar size geri getiriyoruz.

Ayrıca halı yıkama işi amatörce yapılırsa tam hijyen ve temizlik sağlamazken ayrıca sizin daha çok yorulmanıza, su ve enerji kaybına da yol açacaktır. Dolayısıyla son derece ekonomik olan fiyat uygulamamız ile alışkanlık haline getireceğiniz halı yıkama işlerinizi her daim şirketimize yaptırmanızdan mutluluk duyacağız. Her türlü halınızı güvenerek, profesyonel ellere teslim etmekten memnun kalacağınız bir hizmet alacaksınız.

Ankara’da Gerçek Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama konusunda önemli olan bir kaç noktayı belirtmek isteriz. Dışarıdan bakıldığında halı zemine serilir, makine ile yıkanır, sıkılır, askıya asılır ve kuruduktan sonra teslim edilir gibi görünse de aslında bu kadar basit değildir: Öncelikle her halı aynı şekilde yıkanmaz. Sadece makinede dokunan halılar otomatik makinede yıkanır. Diğer tüm halılar, dokuma halıları yerde tek tek mac makine dediğimiz tek fırçalı makine ile yıkanır. Bu halılar; Milas halısı, Hereke halısı, Yörük halı, İran halısı gibi sıralayabiliriz. Bunları belirlerken yıkama ustası halının dokusunu iyi tanımalıdır. Firmamızda çalışan halı yıkamacı ustamız halı türlerini iyi tanımakta ve yıkama işlemini ona göre belirlemektedir.

Ankara Halı Yıkama Fiyatarı

Halı yıkama işinde önemli noktalardan birisi de FİYATTIR. Vermiş olduğunuz kaliteli hizmeti mümkün olduğunca uygun fiyata vermelisiniz ki iş alabilesiniz. Firmamız fiyat politikasını belirlerken, en düşük kar oranı ve yıkama ekipmanlarının girdi tutarları ile masrafların tutarının göz önünde tutarak belirlemektedir. Ankara halı yıkama fiyatları için ilgili sayfamızı inceleyebilirsiniz: https://www.4mevsimhaliyikamam.com/

Sıkça Sorulan Sorular

Ücretsiz Servis

Ankara’ın her yerinde ücretsiz servis

10000 kişiyi aşan müşteri havuzumuz müşterilerimizin memnuniyetinin göstergesidir.

Bütçenizi yormayacak uygun fiyarlarla halılarınızı temizliyoruz.

Mavi ışın teknolojisiyle halılarınızı el değmeden yıkıyoruz.

Halılarınızı yıpratmadan zarar vermeden temizliyoruz.