WhatsApp
Telefon
  • Fevzi Çakmak Mahallesi 16. Cadde No:23 Sincan/Ankara
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Temizlik hem evlerimiz hem de iş yerlerimiz için oldukça önemlidir. Özellikle son günlerde salgın nedeni ile temizlik hayatımızda daha da önemli bir hal almıştır. Gündelik hayatımızda çok sık kullandığımız  koltukların temizliği çoğu zaman yıkanarak söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle koltuk yıkama alanında hizmet veren temizlik şirketleri son günlerde çok fazla ön plana çıkmaktadır. koltukların yıkama şekli temizliği kadar önemlidir.

Koltuklar Nasıl Yıkanır?

Koltuk yıkama sistemi oldukça önemli bir konudur. Firmalar bu konuda kuvvetli yıkama ve emiş gücü olan makineler ile çalışmaktadır. Makinelerin kalitesi koltukların da güvenli bir şekilde yıkanmasına neden olmaktadır. Koltuklar üzerinde çok fazla bakteri barındıran bölümlerdir. Bu nedenle temizliği de oldukça önemlidir. Koltuklarınızın temiz ve güvenli bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız mutlaka bir firma ile anlaşmalısınız. Firmalar genellikle hem yıkayan hem de kurulayan makineler ile çalışmaktadır. Koltukların yıkandıktan sonra tam anlamı ile kurulanmadan kullanılmaması çok önemlidir. Çükü ıslak koltuklar daha çok bakteri üretmektedir.

Koltuklar Ne Sıklıkla Yıkanmalı?

Koltuklarınız genellikle mevsim geçişlerinde yıkanır bu durum da gayet uygundur. Eğer koltuklarınız çok sık kirleniyorsa bu yıkama işlemini 3 aya kadar indirebilirsiniz. Koltuklar da yine en fazla 6 ayda bir yıkanmalıdır. Özellikle sürekli kullandığınız koltukların yıkama işlemi çok daha sık olmalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Ücretsiz Servis

Ankara’ın her yerinde ücretsiz servis

10000 kişiyi aşan müşteri havuzumuz müşterilerimizin memnuniyetinin göstergesidir.

Bütçenizi yormayacak uygun fiyarlarla halılarınızı temizliyoruz.

Mavi ışın teknolojisiyle halılarınızı el değmeden yıkıyoruz.

Halılarınızı yıpratmadan zarar vermeden temizliyoruz.